Tietoturva ja henkilörekisteriasiat luovat tässä ajassa tarkkuusvaateita henkilötietoja sisältävien rekisterien ylläpitoon. RiiVi-sähköpostilistaa käytetään Riihimäen Vihreiden jäsenviestinnän kanavana. Postituslista on eilen 26.10.2019 tarkistettu vastaanottajiltaan vastaamaan yhdistyksen jäsenmaksurekisterin mukaista jäsenlistausta.

Aktiiviset yhteistyökumppanimme ja tiiviisti yhdistyksen ympärillä toimivat ja toimineet henkilöt ovat kuitenkin edelleen lämpimästi tervetulleita mukaan sähköpostilistallemme. Saadaksesi RiiVi-listan sähköpostit, käy liittymässä / uusimassa tilauksesi täältä:

https://lists.vihreat.fi/cgi-bin/mailman/listinfo/riivi 

Liittyminen / listan uudelleentilaus toimii vahvistuksena, että meillä on lupa säilyttää nimeäsi ja sähköpostiosoitetta rekisterissämme ja saamme lähettää sinulle Riihimäen Vihreiden toimintaan liittyviä sähköpostiviestejä.

Halutessasi voit liittyä yhdistyksemme jäseneksi täältä www.vihreät.fi/liity
Yhdistyksen jäsenet liitetään automaattisesti myös RiiVi-sähköpostilistan jäseneksi.

Tiedotamme RiiVi-sähköpostilistan lisäksi toiminnastamme aktiivisesti myös
Facebook-sivuillamme ja näillä kotisivuilla.

Yhteistyöterveisin Anne Lindgren
Riihimäen Vihreiden puheenjohtaja